קופונים של שילב

קופונים מובילים של שילב. מעודכן לשנת 2024.

  • הכל
  • דילים
  • קופונים
  • מבצעים
  • פג תוקף

שילב היא חברה ישראלית חלוצה בתחום מוצרי התינוקות מאז הקמתה בשנת 1974. החברה נודעה במוצריה האיכותיים והחדשניים, אשר סייעו לה לבנות מוניטין חזק כמותג מהימן בשוק מוצרי התינוקות. מחויבותה של שילב למצוינות אפשרה לה גם להרחיב את טווח ההגעה שלה ברחבי העולם, עם מרכזי הפצה הממוקמים באירופה, צפון אמריקה ואסיה.

ההיסטוריה על קצה המזלג

שילב נוסדה בישראל בשנת 1974 על ידי שושי ואיציק אורן שהעלו את הרעיון ליצור חנות שבה ימצאו כל מה שהם צריכים בשביל בנם הרך מבלי לכתת רגליים בין חנויות שונות. החברה החלה חנות קטנה במרתף ברחוב אבן גבירול בתל אביב, אך עד מהרה התרחבה ועם השנים הפכה לשם דבר בישראל עם מעל 70 סניפים בפריסה ארצית.

מוצרי שילב

קו המוצרים של שילב כולל מגוון רחב של מוצרי תינוקות, לרבות ביגוד, מצעים ואביזרים, וכן צעצועים ומשחקים לתינוקות ופעוטות. בנוסף לכך תוכלו למצוא בשילב ריהוט וחדרי תינוקות, כסאות בטיחות, עגלות וטיולונים, מוצרי רחצה והחתלה וכן מתנות ליולדת. כל מוצרי החברה מיוצרים מחומרים איכותיים ומעוצבים תוך מחשבה על בטיחותם ונוחותם של תינוקות.

החידושים של שילב

שילב יצרה חידושים רבים בעולם ההורות והתינוקות ואחד המוכרים שבהם הוא הזמנת לידה, האפשרות לרכוש בהזמנה מרוכזת לקראת הלידה את כל המצורים להם אתם זקוקים במקום אחד. שילב אף תשמור את ההזמנה שלכם ותספק לכם אותה כשתרצו לכל מי שמעדיף שלא להביא הביתה את הקנייה בטרם לידת התינוק/ת.

אם אתם הורים לילדים או עומדים להפוך לכאלה בטח כבר שמעתם על הדונה, הסלקל הראשון בעולם עם גלגלים. את הסלקל של דונה השיקה לראשונה בישראל חברת שילב מתוך רצון להביא להורים את הפתרונות הכי נוחים ובטוחים שניתן.

קיימות בשילב

שילב מחויבת לקיימות ולאחריות סביבתית בכל היבטי עסקיה. החברה שואפת למזער את השפעתה הסביבתית על ידי שימוש בחומרים ותהליכי ייצור ידידותיים לסביבה.

כל מוצרי שילב מיוצרים מחומרים בטוחים, לא רעילים, נקיים מכימיקלים וחומרים מזיקים. תהליכי הייצור של החברה נועדו למזער פסולת ולהפחית את צריכת האנרגיה.

בנוסף למחויבותה לקיימות, שילב מחויבת גם לאחריות חברתית. החברה תומכת במגוון ארגוני צדקה ויוזמות, כולל כאלה המתמקדות בבריאות ורווחת ילדים.

השורה התחתונה

שילב הינה חלוצה בתחום מוצרי התינוקות מאז הקמתה בשנת 1974. מחויבותה של החברה לאיכות, חדשנות ושביעות רצון הלקוחות סייעה לה לבנות מוניטין חזק כמותג מהימן בשוק מוצרי התינוקות. כל מוצרי החברה מיוצרים מחומרים איכותיים ומעוצבים תוך מחשבה על בטיחותם ונוחותם של תינוקות.

שאלות ותשובות

מה ניתן למצוא בסניפי שילב?

שילב הוקמה מתוך מטרה לרכז להורים במקום אחד את כל הקניות הדרושות להם לפני ואחרי לידת תינוק. בסניפים תוכלו למצוא כל מוצר שלו תזדקקו על מנת לטפל בתינוקכם מא' ועד ת'. החל מביגוד ראשוני ועד בגדי פעוטות עד גיל 3, עגלות, כסאות בטיחות, חדרי שינה, מנשאים, משאבות הנקה, אמבטיות ומגוון רחב של צעצועי התפתחות.

מה מייחד את שילב לעומת המתחרות?

שילב מציעה מגוון שירותים מתקדמים להורים וביניהם גם ייעוץ מלא על כל מוצרי החנות וסיוע והכוונה בבחירת המוצרים המתאימים ביותר לכם בנוסף לאפשרות לבצע הזמנה ללידה ורכישת כרטיס מועדון המעניק הטבות משתלמות ללקוחות.

מהי פריסת הסניפים של שילב?

לרשת שילב מעל 70 סניפים הפרוסים בכל הארץ מהצפון ועד לדרום. הסניפים ממוקמים במרכזי קניות וברחובות מוכרים. תוכלו למצוא את רשימת הסניפים המלאה באתר הבית של שילב.
חנויות נוספות
אייסאינטימהג'יידגילטיהמשביר 365ווישוזורדינוןמשלוחהנאוטיקהנעמןרנואר
יאללה תביא
Logo