קופונים של מקדונלד'ס

קופונים מובילים של מקדונלד'ס. מעודכן לשנת 2024.

  • הכל
  • דילים
  • קופונים
  • מבצעים
  • פג תוקף

מקדונלד'ס היא רשת מזון מהיר ידועה שקיימת כבר למעלה מ-80 שנה. החברה ידועה במאכלי הדגל הקלאסיים שלה כמו הביג מק והצ'יקן נאגטס, אך היא עשתה צעדים בשנים האחרונות כדי להציע מגוון רב יותר ללקוחותיה. מסלטים ועד כריכי ארוחת בוקר, במקדונלד'ס יש משהו לכל אחד. גם איכות המזון השתפרה עם המעבר של החברה לשימוש בבשר בקר טרי להמבורגרים שלה.

טעם ואיכות

האוכל של מקדונלד'ס משביע וטעים. הצ'יפס תמיד חם ופריך, וההמבורגרים עסיסיים וטעימים. החברה מציעה גם מגוון רטבים ותוספות להתאמה אישית של הארוחה. בנוסף ניתן למצוא בתפריט שלה סלטים טריים עם מגוון תוספות, כריכי ארוחת בוקר וארוחות ילדים שהם בחירה פופולרית בישראל. אחד השינויים המשמעותיים ביותר שמקדונלד'ס עשתה בתפריט שלה בשנים האחרונות הוא הוספת אפשרויות מודעות יותר לבריאות. החברה מציעה כעת סלטים, אפשרויות עוף בגריל, ואפילו אפשרויות צמחוניות. בעוד שהאפשרויות הבריאות הללו הן צעד בכיוון הנכון, מקדונלד'ס עדיין ידועה בעיקר בזכות המאכלים הקלאסיים והמפנקים שלה.

שירות ואווירה

השירות במקדונלד'ס הוא בדרך כלל מהיר ויעיל, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית אם אתם זקוקים להכנה מהירה של המזון שלכם כי אתם ממהרים או פשוט מאוד רעבים. ברוב מסעדות הרשת תמצאו עמדות דיגיטליות שיאפשרו לכם להזמין בנוחות ובקלות את הארוחה שלכם. ארוחות הילדים פופולריות מאוד בזכות ההפתעות הקטנות שהן מכילות וגודלן המותאם לילדים. האווירה במקדונלד'ס יכולה להשתנות בהתאם למיקום. בחלק מהמסעדות של הרשת בעולם יש אווירה מודרנית וטרנדית יותר, בעוד שאחרות מציעות תחושה קלאסית ונוסטלגית.

השפעה חברתית וסביבתית

כאחת מרשתות המזון המהיר הגדולות בעולם, למקדונלד'ס יש השפעה משמעותית על החברה והסביבה. היא מקדמת נושאים חשובים ותורמת ארוחות למגוון אוכלוסיות וארגונים כמו בתי חולים, נשים במצוקה, נכים, ילדים, חולי סרטן ועוד. מבחינת השפעתה על הסביבה, מקדונלד'ס התמודדה עם לא מעט ביקורת על השימוש שלה בפלסטיק חד-פעמי ועל תרומתה לבירוא יערות. אבל מאז היא פועלת במגוון דרכים כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית שלה.

השורה התחתונה

מקדונלד'ס היא קלאסיקה מוכרת שממשיכה להתפתח כל הזמן. אם בעבר היא התמודדה עם ביקורת על סוג המזון וההשפעה הסביבתית שלה, אז כיום כבר ניתן לראות את השינוי המשמעותי שהיא ביצעה בכל החזיתות על מנת להתנער מתדמית מסעדת המזון המהיר והמשמין שהייתה לה. איכות המזון מצוינת, השירות יעיל והאווירה משתנה בהתאם למיקום. אם אתם מחפשים ארוחה מהירה ומשביעה, מקדונלד'ס היא תמיד בחירה פופולרית.

שאלות ותשובות

מהו המאכל הנמכר ביותר של מקדונלד'ס?

המאכל הנמכר ביותר בתפריט של מקדונלד'ס הוא הביג מק. מאז שנכנס לתפריט ב-1967 השתדרג ונוצרו לו גרסאות נוספות כמו הביג מק רויאל והביג מק צ'יקן.

כמה מסעדות מקדונלד'ס יש ברחבי העולם?

נכון לשנת 2023, מקדונלד'ס מפעילה למעלה מ-39,000 מסעדות ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

מהו טווח המחירים של מקדונלד'ס?

מקדונלד'ס מציעה מגוון רחב של מאכלים במחירים משתנים אך נוחים במיוחד ככה שכל אחד יוכל למצוא מאכל בתפריט שא יקרע את הכיס שלו. כל המחירים מעודכנים באפליקציה ובאתר של מקדונלד'ס.
חנויות נוספות
אייסאינטימהג'יידגילטיהמשביר 365ווישוזורדינוןמשלוחהנאוטיקהנעמןרנואר
יאללה תביא
Logo