קופונים של וולט

קופונים מובילים של וולט. מעודכן לשנת 2024.

  • הכל
  • דילים
  • קופונים
  • מבצעים
  • פג תוקף

וולט הוא שירות משלוחי מזון ידוע הפועל במספר מדינות ברחבי אירופה, אסיה וצפון אמריקה. החברה צברה פופולריות בזכות האפליקציה הידידותית למשתמש שלה, זמני אספקה מהירים ומגוון רחב של אפשרויות למסעדות. החברה גייסה יותר מ-856 מיליון דולר במימון ויש לה שותפויות עם מותגים גדולים כמו מקדונלד'ס ו-KFC. היא שמה לה למטרה להפוך את משלוחי המזון לנוחים ומהנים יותר עבור כולם.

קלות השימוש ותהליך ההזמנה

האפליקציה של וולט קלה לניווט וידידותית למשתמש, עם ממשק נקי ומינימליסטי. תוכלו לדפדף בקלות בין אפשרויות שונות של מסעדות, להציג תפריטים ולבחור את הפריטים הרצויים לכם. האפליקציה גם מאפשרת לכם להתאים אישית את ההזמנות שלכם ולהוסיף הוראות מיוחדות, מה שמקל על התאמת הארוחה לטעמם האישי.

תהליך ההזמנה של וולט פשוט ויעיל. לאחר שתבצעו הזמנה, האפליקציה תספק לכם עדכונים בזמן אמת על סטטוס המשלוח, זמן האספקה המשוער ומיקום הנהג. תוכלו גם לעקוב אחרי ההזמנה שלכם בזמן אמת באמצעות תצוגת המפה של האפליקציה, המציגה את המיקום הנוכחי של הנהג ואת ETA.

אחד המאפיינים הייחודיים של וולט הוא אפשרות "וולט אאוט", המאפשרת ללקוחות להזמין אוכל ממסעדות שאין להן שירות משלוחים. וולט שולחת את אחד הנהגים שלה לאסוף את ההזמנה מהמסעדה ולספק אותה ללקוח. תכונה זו מרחיבה את אפשרויות המסעדה הזמינות ללקוחות ומספקת נוחות נוספת.

זמן אספקה ועמלות

וולט מתגאה בזמני אספקה מהירים, עם ממוצע של 30 דקות או פחות. החברה משיגה זאת באמצעות מערך המשלוחים היעיל שלה ועל ידי שיתוף פעולה עם מסעדות מקומיות הקרובות למיקומי הלקוחות. מערכת המשלוחים של וולט גם מייעלת את מסלול המשלוח, ומבטיחה שנהגים יוכלו לספק מספר הזמנות בנסיעה אחת, מה שחוסך זמן ומפחית את דמי המשלוח.

אם כבר מדברים על עמלות, התמחור של וולט שקוף, עם דמי משלוח ודמי שירות המצוינים בבירור לפני שאתם מבצעים הזמנה. אתם גם יכולים לבחור לשלם עבור ההזמנות שלכם דרך האפליקציה, מה שמבטל את הצורך בתשלומים במזומן ומספק רמה נוספת של אבטחה.

כדאי לדעת שדמי המשלוח של וולט עשויים להיות גבוהים יותר מהמתחרים וזמני האספקה עשויים להשתנות בהתאם למיקום, לשעה ביום ולתנאי התנועה, אבל הם מפצים על כך בשירות לקוחות מצויין.

שירות לקוחות ותמיכה

וולט שמה בראש סדר העדיפויות את שביעות הרצון שלכם ומספקת מספר ערוצים לקבלת תמיכה וסיוע מלקוחות. תוכלו להתייעץ עם הצ'אט בוט של האפליקציה שזמין 24/7 ויכול לסייע לכם עם ההזמנות שלכם, בעיות תשלום ופניות אחרות. הצ'אט בוט מספק גם עדכונים בזמן אמת על סטטוס המשלוח וזמן האספקה המשוער, מה שמוסיף רמה נוספת של נוחות.

אם הצ'אט בוט לא מצליח לפתור את הבעיה, תוכלו ליצור קשר עם צוות שירות הלקוחות של וולט באמצעות דוא"ל או טלפון, רק שימו לב לשעות העבודה שלהם.

השורה התחתונה

וולט הוא שירות משלוחי מזון אמין וידידותי למשתמש המספק זמני משלוח מהירים ומגוון רחב של אפשרויות למסעדות. האפליקציה שלו קלה לשימוש ומספקת עדכונים בזמן אמת על מצב המשלוח, זמן האספקה המשוער ומיקום הנהג. התמחור של וולט שקוף, שירות הלקוחות והתמיכה שלה מצוינים והיא בלי ספק נוחלת הצלחה לא רק בישראל אלא בכל העולם.

שאלות ותשובות

כיצד וולט מבטיחה זמני אספקה מהירים?

וולט משיגה זמני אספקה מהירים באמצעות מערכת המשלוחים היעילה שלה ועל ידי שיתוף פעולה עם מסעדות מקומיות הקרובות למיקומי הלקוחות. מערכת המשלוחים של וולט גם מייעלת את מסלול המשלוח, ומבטיחה שנהגים יוכלו לספק מספר הזמנות בנסיעה אחת, מה שחוסך זמן ומפחית את דמי המשלוח.

האם וולט מציעה שירות לקוחות איכותי?

כן, ללא ספק. וולט מציעה מספר ערוצים לקבלת תמיכה וסיוע מלקוחות. הצ'אט בוט לשירות לקוחות של האפליקציה זמין 24/7 ויכול לסייע לכם ואם הוא לא פותר את הבעיה, תמיד תוכלו לשוחח עם נציג שירות בטלפון.

האם וולט מתגמלת לקוחות קבועים?

כן, לוולט יש תוכנית נאמנות לקוחות בשם "וולט+", המציעה הנחות בלעדיות, משלוחים חינם והטבות אחרות ללקוחות קבועים. התוכנית הזו היא בהחלט תמריץ נוסף לכם כלקוחות להשתמש בוולט באופן קבוע.
חנויות נוספות
אייסאינטימהג'יידגילטיהמשביר 365ווישוזורדינוןמשלוחהנאוטיקהנעמןרנואר
יאללה תביא
Logo