אודות

ברוכים הבאים ל"יאללה תביא": המערב הפרוע של הקופונים, איפה שתוכלו למצוא את המבצעים הכי שווים ואיפה שהחיסכון נמצא במרחק של קליק אחד! אתר הקופונים שלנו הוא המקום המושלם עבור כל מי שמעוניינים למצוא הנחות גדולות על המוצרים והשירותים שהם אוהבים.

אנחנו כאן כדי לוודא שלעולם לא תשלמו שוב את המחיר המלא של המוצרים שאתם קונים, כי למה שתעשו את זה כשאתם יכולים להזין קופון הנחה ולקנות את המוצר במחיר הרבה יותר זול?! עם מבחר הקופונים העצום שלנו שמתעדכן על בסיס יום-יומי, של המבצעים וההנחות הכי שוות, תוכלו לשדרג את סל הקניות שלכם ולחסוך אלפי ועשרות אלפי שקלים בשנה.

אז תחגרו חגורות והתכוננו לחסכונות רציניים. ברוכים הבאים לאתר הקופונים הכי טוב בישראל!

ציידי הקופונים שלנו

אלירן פלדמן

הכירו את קאובוי הדילים שלנו, מלך הקופונים שרוכב על המרחב הוירטואלי בחיפוש אחרי המבצעים וההנחות הכי שווים. עם עין חדה לדילים ואצבע קלה על המקלדת, אלירן הוא צייד קופונים מנוסה, שנחשב לשולף הדילים הכי מהיר במזרח התיכון. יהה אהה!

וובה בן אור

הכירו את נינג'ת ההנחות שלנו – חסכן חמקן ושקט שמטייל ברחבי האינטרנט במרדף אינסופי אחרי עסקאות משתלמות. חמוש בשנינות חדה ובחוש קנייה חד עוד יותר, צייד הקופונים הזה אורב למוצרים היקרים בחשיכה, ומכה בהם ללא אזהרה עם דילים בלעדיים. קוואבנגה!

עידן טטרו

הכירו את קוסם הקופונים, חסכן כסף קסום שמשתמש בכוחות הקסם שלו כדי לכשף את אתרי הקניות השונים. בהינף שרביט (או הינף עכבר), צייד הקופונים הזה מזמן מבצעים והנחות מדהימים, ומשאיר את הקונים עם פה פתוח. אל תתנו לכובע הקסמים שלו להטעות אתכם, קוסם הקופונים הזה יודע להפוך "יקר" ל"חינם". אברה קדברה!
יאללה תביא
Logo